WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DO WYSYŁKI NA CAŁY ŚWIAT. MYŚL NIESZABLONOWO.

KONTAKT Z NAMI

Spraw, aby wyzwania związane z międzynarodową wysyłką nie stanowiły już dłużej problemu dla Twojej firmy. Zajmij się rozwojem biznesu, a formalności i procedury celne zostaw zaufanemu partnerowi.

Transport międzynarodowy wymaga kompleksowego podejścia, specjalistycznej wiedzy, a także znajomości kompletowania wszelkiej niezbędnej dokumentacji i procedur.

W MBE specjalizujemy się w upraszczaniu zawiłości, które często towarzyszą przesyłkom globalnym, aby uwolnić Twój pełny potencjał i pomóc Ci dotrzeć do Klientów na arenie międzynarodowej.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Dzięki MBE możesz liczyć na szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb Twojej firmy, a także całe wsparcie przed, w trakcie i po wysyłce:
MBE - ikona punktora

Niestandardowe rozwiązania w zakresie pakowania: dostosowywanie metod pakowania do międzynarodowych standardów, aby Twoje produkty bezpiecznie przekraczały granice.

MBE - ikona punktora

Efektywne zarządzanie dokumentami transportowymi: uproszczenie obsługi dokumentów transportowych wymaganych w przypadku przesyłek międzynarodowych, zmniejszenie obciążeń administracyjnych.

MBE - ikona punktora

Bezbłędna zgodność z przepisami celnymi: usprawnienie formalności i procedur celnych, minimalizowanie złożoności związanej z przesyłkami międzynarodowymi.

MBE - ikona punktora

Bieżące śledzenie przesyłek: umożliwiamy monitorowanie i śledzenie przesyłek na całym świecie - od wysyłki do przybycia do wybranego miejsca docelowego.

MBE - ikona punktora

Profesjonalna ochrona wartości towarów: kompleksowa ochrona zgodna z wartością towarów podczas ich podróży międzynarodowej dzięki MBE SafeValue.

MBE - ikona punktora

Różne opcje dostawy: dostęp do szerokiego wachlarza metod dostawy na całym świecie i elastyczność względem Twoich potrzeb.

Rozwiązania MBE
Rozwiązania MBE dla e-commerce
Magazynowanie i fulfillment
Rozwiązania MBE dla e-commerce
W Mail Boxes Etc. od lat wspieramy przedsiębiorców sprzedających w kanałach online na całym świecie, pomagając im kompleksowo zarządzać fulfillmentem: logistyką i magazynowaniem dla sklepów internetowych, realizacją zamówień i zwrotów.
Magazynowanie i fulfillment

Szukasz możliwości outsourcingu magazynowania, by zyskać więcej przestrzeni i szybciej rozwijać swój eCommerce? W MBE kompleksowo przejmujemy zarządzanie magazynem i jego obsługą tak, byś Ty mógł poświęcić czas i przestrzeń na rozwój sklepu internetowego!

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz