Szukasz partnera logistycznego dla Twojego sklepu online? Znamy przepis na Twój sukces!

Mikrologistyka dla sklepów internetowych


Sklep internetowy to doskonały pomysł na biznes, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy sprzedaż przenosi się online. Koszty prowadzenia sklepu w sieci są o wiele niższe niż w przypadku sklepu stacjonarnego. Ponadto możesz sprzedawać na ogromną skalę, także za granicę. Internet dociera już praktycznie wszędzie i korzysta z niego znakomita większość ludzi na całym świecie – warto to wykorzystać!


Zakupy na odległość są możliwe również dzięki wciąż udoskonalanym systemom płatności internetowych oraz bogatej ofercie usług transportowych i całej szeroko rozumianej logistyki.

 

O czym trzeba wiedzieć startując z własnym sklepem internetowym? Jak usprawnić już działający sklep?

 

Wysyłki ze sklepu internetowego

W przypadku zakupów online, klient nie przyjdzie do Ciebie sam  – to Ty musisz dotrzeć ze swoim produktem do niego!  Dosłownie i w przenośni.

Przenośnie rozumieć można to stwierdzenie jako wszystkie działania promocyjne mające na celu poinformowanie o produkcie oraz zachęcenie do jego zakupu – to Twoje zadanie. Natomiast kwestię dystrybucji towarów do klienta możesz rozwiązać szybko i skutecznie. Zamiast tracić czas na przygotowywanie zamówień i chodzenie na pocztę - powierz to zadanie profesjonalnej firmie.

MBE od lat cieszy się zaufaniem przedsiębiorców.  Nasze wsparcie dla sklepów internetowych to nie tylko transport towaru – zajmiemy się także kompletowaniem zamówień i pakowaniem przesyłek.

 

MBE to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!
 


W MBE organizujemy wysyłki krajowe i zagraniczne. W naszej ofercie znajdziesz także opcję wysyłek ekspresowych (same day i next day).
Specjalizujemy się w wysyłce towarów niestandardowych – spakujemy je za Ciebie i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo dostarczymy pod wskazany adres. W przypadku towarów ponadwymiarowych lub bardzo ciężkich stosujemy transport na specjalistycznych paletach.
 
Nie ma znaczenia czy prowadzisz internetową drogerię, butik czy sklep budowlany. Każdy wysyłany przedmiot dotrze do klienta bezpiecznie i tak szybko jak to możliwe.


Przy wysyłkach zagranicznych służymy pomocą i wiedzą dotyczącą przepisów i opłat celnych obowiązujących na terenie danego kraju. Nic Cię nie zaskoczy!
Dodatkowo możesz skorzystać z naszego autorskiego programu ubezpieczeniowego MBE Safe Value. Dzięki niemu bez stresu wyślesz rzeczy wartościowe, w tym dzieła sztuki czy antyki.

 

MBE to najlepszy wspólnik w biznesie!


Profesjonalnie zadbamy o wysyłkę Twoich produktów a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie! Zadowolenie Twoje i Twoich klientów to nasz najwyższy priorytet.
Odwiedź jeden z naszych punktów i już dziś poznaj warunki oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Znajdziesz nas m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i w wielu innych miastach w Polsce.

 

Pakowanie paczek dla sklepów internetowych

Prowadzenie własnego sklepu internetowego wymaga od Ciebie ciągłego bycia na wysokich obrotach. W sieci nie obowiązują przecież godziny otwarcia sklepu czy dni wolne od handlu. Robisz więc wszystko, aby zakupiony towar dotarł do klienta najszybciej jak to możliwe. Przecież konkurencja na rynku jest ogromna i nigdy nie śpi…

Na szczęście nie musisz robić wszystkiego sam. Mail Boxes Etc. wyróżnia się na rynku usług spedycyjnych kompleksowym podejściem do wysyłki towaru.

Pracownicy MBE fachowo przygotują każdy przedmiot do transportu. Z łatwością spakujemy rzeczy niestandardowe, ponadwymiarowe, gabaryty. Również towary delikatne, podatne na uszkodzenia w transporcie (szkło, RTV) będą z nami bezpieczne. Dbamy o najwyższą jakość użytych materiałów i stosujemy wszystkie dostępne rodzaje zabezpieczeń, odpowiednio dobrane do produktu, który wysyłasz.

Bez względu na to, czy wysyłasz jednorazowo, okazjonalnie czy też potrzebujesz stałego wsparcia w zakresie pakowania przesyłek – w MBE przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

 

Znajdź Twój Punkt MBE

MBE Poland Sp. z o.o.. • ul.Domaniewska 39A • 02-672 Warszawa • KRS: 0000470144 • NIP: PL5252560416 • REGON: 146805288 • Tel. +48 22 208 29 75 • biuro@mbe.pl • www.mbe.pl
##COUNTRY##
At the moment there are no Service Centers in ##COUNTRY##.
If you are interested in opening a Center or acquiring the Licence please contact:

MBE WORLDWIDE


Wstecz